PROJEKT ECO TOUR JE POD ZÁŠTITOU: Ministerstvo životného prostredia Slovenskej republiky

Eco Tour 2012

Koncerty ECO TOUR 2012 sa niesli v znamení speváka Thomasa Puskailera, tanečnej skupiny Spin Dance Group a moderátora Martina Kontura. Súčasťou programu boli okrem vystúpení umelcov aj filmy z festivalu s ekologickou tématikou Ekotopfilm a séria súťažných otázok, ktoré sa týkali jednotlivých filmov. Otázky boli navrhnuté tak, aby si deti zapamätali najkľúčovejšie informácie. Program koncertov bol z dramaturgického hľadiska koncipovaný tak, aby postupne gradoval a držal si od začiatku až do konca pozornosť divákov.

Po skončení hlavného programu boli pre deti pripravené stánky s mini prednáškami, v ktorých si mohli rozšíriť svoje vedomosti o ekológii, životnom prostredí a nechať si vysvetliť ako fungujú najnovšie ekologické novinky. Súčasťou programu bola aj autogramiáda speváka Thomasa Puskailera.

Počas ECO TOUR 2012 boli k dispozícii stánky orgnaizácií Greenpeace a ENVI-PAK. Návštevníci koncertov mali taktiež možnosť  pozrieť a vybrať si z ponuky ekologických produktov spoločnosti Eco4you. Firma Sodastream sa postarala o pitný režim všetkých účastníkov.

Fotogalériu z koncertov ECO TOUR 2012 nájdete tu.

© Copyright EcoTour 2012 - 2020