PROJEKT ECO TOUR JE POD ZÁŠTITOU: Ministerstvo životného prostredia Slovenskej republiky

Účinkujúci

Thomas Puskailer sa narodil 2. marca 1981 v holandskom Lichtenvoorde, má dvojité občianstvo, slovenské a holandské. Je absolventom muzikálového herectva na akadémii v Amsterdame. Účinkoval v medzinárodných produkciách a svetových muzikáloch. Hral aj v holandských seriáloch, ako tanečník sa predstavil v hudobných klipoch. Bol finalistom prvého ročníka speváckej súťaže Česko Slovenská Superstar 2009. Účinkuje v muzikáloch Boyband a Rómeo a Júlia. V roku 2012 vydal Thomas svoj debutový album “Make Believe” & 2016 album “Live For The Moment”. 

Instagram: thomaspuskailer 

Web: www.thomaspuskailer.com

 

Martin Madej sa narodil 6. augusta 1987. Keď mal osem rokov, zúčastnil sa konkurzu na projekt Peter Nagy a deti. Obstál v konkurencii 150 detí, vďaka čomu ho mnohí môžu poznať ako interpreta známej detskej skladby o psovi Bobim. Jeho pesničky sa stali detskými hitmi, čo mu vynieslo dva krát ocenenie platinová platňa. Neskôr sa Martin objavil v projektoch ako muzikál Fontána pre Zuzanu, veľmi populárnom Príbehu ulice, či muzikáli Boyband. Martin má vyštudované muzikálové herectvo na VŠMU.

Instagram: officialmartinmadej 

Web:  www.martinmadej.sk

 

Ondrej Antálek poznať ho môžete z rôznych projektov, napríklad zo známeho tanečného projektu ,,Príbeh ulice“, z muzikálu ,,Boyband“, či z tanečnej skupiny ,,The Pastels“. To je len malá ukážka Ondrovej doterajšej kariéry. Najnovšie sa divákom prihovára v relácii ,,Park“, ktorá je vysielaná na obrazovkách RTVS. Je to fresh relácia o témach určených pre tínedžerov, akými sú móda, vzťahy, sociálne siete, či hudba. Ako moderátor priznáva, že sa stále učí a spolu s ,,parťákom“ Zitronom sa snažia o to, aby ich relácia ,,Park“ vypálila, čo najlepšie!

Instagram: Ondroa

 

 

© Copyright EcoTour 2012 - 2020